Soylu'ya Protesto: 'AKILLI OL'

3380 izlenme 04 Haziran 2019
Reklamlar
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bayram için gittiği memleketi Trabzon'da Ekrem İmamoğlu'nun "Her şey güzel olacak" sloganıyla protesto edildi.Trabzonlular Ekrem İmamoğlu’nu havalimanında beklerken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu o anlarda havalimanına geldi.

 Soylu “Her Şey Çok Güzel Olacak” sloganı ile protesto edildi.Ayrıca, bir vatandaşın Soylu’ya “Akıllı ol Soylu” dedikten sonra Soylu’nun vatandaşa “Artistlik yapma” dediği görüldü. Protesto ile ilgili açıklama yapan Soylu, şunları söyledi:

‘AKILLI OL SOYLU’

“Havalimanında indim. 20-25 kişi beni orada karşıladılar. Oradan buraya gelmek üzere hareket etmek üzereydik. CHP adayını bekleyen ekip orada bekliyor. Adım attığımda oradan bir söz geldi. ‘Akıllı ol' Süleyman Soylu diye. Ben buraya Selahattin Demirtaş'ın kucağından gelmedim. Ben akıllıyım. Allah şahit size hiçbir yanlışımız olmadı.”

‘AYIPLIYORUM’

“Sayın Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu iradaden hiçbir zaman geri adım atmadık. Üzüldüğümü söylemek istiyorum. Hiçbir zaman Trabzon istismarcılığı ortaya koymadım. Şunu ifade etmek istiyorum. Her türlü yaygarayı ortaya koymak isteyenlere müsade etmeyin. O provokasyona gelmem. Bunu kınıyorum. Bunu yanlış buluyorum. Ayıplıyorum. İstanbul'un gücü üzerinden benim ülkemi istikrarsızlaştırmak isteyenlere izin vermeyin.”

'ARKAMIZDA ERDOĞAN VAR’


Bizim arkamızda Tayyip Erdoğan var, millet var… Onun arkasında ezanıma, namazıma hakaret eden Canan var, onun arkasında Selahattin var, Kılıçdaroğlu var. 23 Haziran'ı Türkiye'nin bir ideolojik kavganın başlangıcı yapmak istemelerinden korkuyorum”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan konuştu!.. 'O İŞ MASADA' Yıldırım'ın Açıklaması İSTANBUL'A DÜŞTÜ!.. 120 mağazalık DEV KONKORDATOYA GİDİYOR... Erdoğan konuştu: 'DİL AĞIR ÜSLUP AĞIR İTHAM AĞIR'