SOYLU'ya SUÇ DUYURUSU!..

21186 izlenme2019-06-24 01:47:49
Reklamlar
Öcalan TRT'ye çıktı. Osman Öcalan, PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın İmralı'dan servis edilen mektubunu ve İstanbul seçimi ile ilgili görüşlerini TRT ekranlarından aktardı.

SARIZEYBEK: ’74 ASKERİMİZ KATİLİNİ TRT’YE ÇIKARDILAR


PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın 23 Haziran'a ilişkin çağrıda bulunmasının Anadolu Ajansı tarafından servis edilmesinin ardından bir skandal da TRT'de yaşandı. TRT Kürtçe kanalı ,Şeminli’de ’74 askerimizin katili’ ve 90’lı yıllarda yapılan karakol baskınlarını yapan Abdullah Öcalan’ın kardeşi Osman Öcalan’ı ekrana çıkardı. Osman Öcalan’ın gizli tanıklığı ile yüzlerce Türk Subayı haksız yere suçlanmış, Osman Öcalan mahkemelerde gizli tanık olarak ifadeler vermişti.

AKİT TV DE DAHA ÖNCE BU KATİL İLE ÖZEL RÖPORTAJ YAPMIŞTI


Temmuz 2018'de Akit’in haberi şöyle; "Akit TV'de Sabri Balaman'ın sunduğu Gündem Özel programının konuğu APO'nun kardeşi Osman Öcalan'dı. Kerkük'te yaşayan Osman Öcalan Akit TV'de dün akşam yayınlanan özel röportajında PKK'nın iç yüzünü ve geri planda yaşananları tüm çıplaklığıyla deşifre etti."

HABER BÖYLE, SORU İSE ŞU:
BU KATİL ARANMIYOR MU! ÖYLE YA BU KATİL 74 ASKERİN KATİLİ BU!

BİLMİYORLARSA EĞER, İŞTE BU BİR SUÇ DUYURUSUDUR, İŞLEM YAPIN!..

Erdal Sarızeybek

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'ARINÇ VAKASINDA SON PERDE' Kumpası hepsi biliyordu... 'SESSİZ ÇIĞLIK' Bilen bilir... 'HACI REŞİT BEĞ' 'AFP AJANSI GÜLEN VE ERDOĞAN'I NASIL GÖRDÜ'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Siyaset görmüyor... 'dağdakiler niye dağda'