Anasayfa
19 Ağustos 2019 ( 389 izlenme )

Soylu'ya TAM DESTEK!..

MHP lideri Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu arayarak, Diyarbakır, Van ve Mardin belediyelerine kayyım atanması dolayısıyla desteğini iletti.

SOYLU’YA TEBRİK

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu arayarak Diyarbakır, Van ve Mardin belediyelerine kayyım atanması ve operasyonlardan dolayı tebrik ederek başarılar diledi. Bahçeli, bu belediyelerle ilgli alınan tedbirin büyük, yerinde ve önemli bir operasyon olduğunu söyledi. Terörle mücadele kapsamında hükümetin ve İçşleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun tasarruflarını desteklediklerini belirten MHP lideri, “Hükümete ve size desteğimiz tamdır” dedi.

TRT NE OLACAK?

İçişleri Bakanlığı’nın 3 büyükşehir belediyesine “PKK terör örgütünü destekleme” gerekçesiyle kayyum kararı sonrasında, gözler TRT’ye çevrildi. 23 Haziran İstanbul seçiminden önce kırmızı bültenle aranan PKK ele başlarından Osman Öcalan’ı ekranlara çıkaran TRT yönetimine kayyum atanıp atanmayacağı sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'a Ağır Tepki: 'HDP'den İSTANBUL AÇIKLAMASI' 'DİYARBAKIR KARAYOLUNDA KAZA!.. CAN KAYBI AĞIR!.. Vatandaşa Sordular 'Tamam mı Devam mı' Erdoğan'dan çok ağır itham: 'OYLARI ÇALDILAR'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AYM AÇIKLADI... 'ORTALIK KARIŞTI'