Anasayfa
19 Ağustos 2019 ( 385 izlenme )

Soylu'ya TAM DESTEK!..

MHP lideri Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu arayarak, Diyarbakır, Van ve Mardin belediyelerine kayyım atanması dolayısıyla desteğini iletti.

SOYLU’YA TEBRİK

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu arayarak Diyarbakır, Van ve Mardin belediyelerine kayyım atanması ve operasyonlardan dolayı tebrik ederek başarılar diledi. Bahçeli, bu belediyelerle ilgli alınan tedbirin büyük, yerinde ve önemli bir operasyon olduğunu söyledi. Terörle mücadele kapsamında hükümetin ve İçşleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun tasarruflarını desteklediklerini belirten MHP lideri, “Hükümete ve size desteğimiz tamdır” dedi.

TRT NE OLACAK?

İçişleri Bakanlığı’nın 3 büyükşehir belediyesine “PKK terör örgütünü destekleme” gerekçesiyle kayyum kararı sonrasında, gözler TRT’ye çevrildi. 23 Haziran İstanbul seçiminden önce kırmızı bültenle aranan PKK ele başlarından Osman Öcalan’ı ekranlara çıkaran TRT yönetimine kayyum atanıp atanmayacağı sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Neden Karşılar 'Atatürk-Cumhuriyet' Metiner Döküldü: 'Arınç Toz Duman' Peş Peşe Açıklama:'BERBAT FİKİR' Dört Köşe Soru: 'SÖYLE BAKALIM KİMMİŞ BUNLAR'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Eğitim Öğretim 'Bu Sistemi Kim Kurdu'