Anasayfa
20 Temmuz 2019 ( 134 izlenme )

TAM 12 YIL ATAMA BEKLEDİ... AĞIR TRAJEDİ!..

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nden mezun olan ve atanamayan sınıf öğretmeni Güler Adam (35), dün gece sabaha karşı evinde yaşamına son verdi.

12 YIL ÖNCE MEZUN OLMUŞTU

Mardin Mityat’ta yaşayan Güler Adam (35) on iki yıl önce Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Adam’ın en son girdiği Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları sonrasında da ataması yapılmadı ve psikolojik bunalıma girdiği iddia edildi. Adam’ın cenazesi Midyat’ta toprağa verildi.

DAYANMADI

Adam’ın ağabeyi Emre Adam, on iki yıldır ataması yapılmayan kardeşinin psikolojik bunalıma girdiğini, çok üzgün olduklarını, ataması yapılmayan öğretmenlerin bir bir intihar ettiğini ve buna son verilmesini istedi. Üç yıl önce Aydın’da bakkal dükkanı işlettiği sırada ağabeyi Zeynettin Adam’ın da hırsızlar tarafından öldürüldüğünü belirten Emre Adam, kız kardeşinin canına kıymasıyla acılarının katlanarak arttığını söyledi.

Kaynak:Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'GELİYOR' dediler... Yerli otomobilde AKILLAR KARIŞTI!.. Görüntüler Düştü 'Urfa Şaştı' 'CHP Hakkında Suç Dosyası' 'O Geldi 'Canlı Yayın Gitti'