Taşı Koydu 'Kızma Meşguller'

3020 izlenme 01 Şubat 2023
Reklamlar
Erdoğan, toplantılara katılmayan AKP'li vekillere serzenişte bulunup, hakkını helal etmediğini söylemişti. Cemal Enginyurt, çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

ERDOĞAN AKP’Lİ VEKİLLERİ AZARLAMIŞTI
Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı açıklamada Vekilleri uyararak "Bu millet kendi kasasından, kesesinden maaşı veriyor ve bu maaşla beraber milletvekili arkadaşlarımız bu görevi yapıyor. Ama Genel Kurulda eğer yoklamalarda benim milletvekili arkadaşlarım bulunmazsa ki dün böyle oldu, bu millet hakkını sizlere helal etmez. Eğer kim gelmediyse ben de onlara hakkımı helal etmiyorum. Çünkü bu, sıradan bir olay değil" diye konuştu.

ENGİNYURT'TAN FLAŞ PAYLAŞIM: ‘KIZMA’
Erdoğan'ın sözlerinin ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Enginyurt, "Kızma! ayakkabı yalamaktan, Ferrari ile gezmekten çalışmaya vakitleri yok." dedi. Enginyurt paylaşımının tamamında şunları söyledi:

‘KIZMA VAKİTLERİ YOK’
"Erdoğan, AKP toplantısına ve Meclis çalışmalarına katılmayanlara,
"Eğer hakkıyla görevini yerine getirmiyorsan bu millet sana hakkını helal etmez. Ve aldığınız maaşlar haramdır. Bunu da böyle bilin" demiş.
Kızma! ayakkabı yalamaktan,
Ferrari ile gezmekten çalışmaya vakitleri yok."

Kaynak: Ajanslar/ Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan: 'HAREKAT BAŞLIYOR' Karamollaoğlu açıkladı!.. 'ASGARİ ÜCRET' Erdoğan.. 'Karar Çıktı' Hava Bozuyor 'Bir Daha Asla'