Anasayfa
31 Ekim 2021 ( 5913 izlenme )

Tek Cümle İşi Bitirdi 'İşimiz 2023'e Kadar'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Muş'ta katıldığı AKP Danışma Meclisi Toplantısı'nda, konuştu. Cumhurbaşkanlığı seçimi tartışmalarına değinen Soylu, "2023’e kadar vatandaşın emrine amade olacağız. En iyisini yapmaya çalışacağız. Bu enerjimizle birlikte umut vereceğiz " dedi.

‘2023’E KADAR VATANDAŞIN EMRİNE AMADE OLACAĞIZ’
Bakan Soylu, “2023 için havaya girdiler, bir de birbirlerine girdiler. Hem havaya girdiler hem birbirlerine girdiler. Cumhurbaşkanlığını paylaşamıyorlar. Siz; size verilenlerin kıymetini bilmiyorsunuz, beceremiyor, yönetemiyorsunuz. Bu millet size, 2023’te öyle bir ders verecek ki; kendi partinize giremeyeceksiniz. 2023’e kadar vatandaşın emrine amade olacağız. En iyisini yapmaya çalışacağız. Bu enerjimizle birlikte umut vereceğiz” dedi.

‘CHP İLE ARAMIZDAKİ FARK HEP 15.5’
Son zamanlarda açıklanan anketlerle ilgili değerlendirmede bulunan Soylu “Neymiş? Anketler şöyleymiş, böyleymiş. Çocukluğumdan beri siyaset içindeyim. Bugüne kadar hiçbir ayı anket incelemesi yapmadan geçirmedim. Sahaya bakarım, vatandaşlar ne istiyor, ne ifade ediyor, gördüm. Onlar 2023 kadar kendileri mağlup olacak ya da tabanlarını oyalamaya çalışıyorlar. Eski siyaset naraları, siyasi oyunları, o eski Türkiye’de kaldı. Yeni Türkiye’de Recep Tayyip Erdoğan siyaset felsefesi var. Şunu altını çizerek söylüyorum; bu ayda, geçen ayda, bir önceki ayda CHP ile aramızdaki puan farkı 15,5. Aç tavuk, kendini darı ambarında zannedermiş” dedi.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Paylan Tanrıkulu 'Hava Puslu Dökülen Dökülene' Bahçeli AKP Yapacağını Yaptı 'Kritik Önerge Düşürüldü' ZEKAT PARASIYLA LÜKS MAKAM ARACI... Haber İyi Değil 'Tepeli Çekti Gitti'