Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın mektubunu değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarını eleştiren Fatih Portakal, "Beka söylemi ile başlayan seçim kampanyası İmralı ile noktalandı" dedi.

TEPKİLER BÜYÜYOR

Seçime 2 gün kala Anadolu Ajansı tarafından servis edilen bebek katili Abdullah Öcalan'ın mektubu büyük yankı buldu. AKP'nin oy hamlesi olarak değerlendirilen mektupla ilgili birçok yorum yapıldı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan FOX TV sunucusu Fatih Portakal, iktidarın seçimlere girerken kullandığı beka söylemini hatırlatarak, tepkisini şöyle dile getirdi;

‘KİMDEN MEDET UMUYORSUNUZ’


"AKP’ye gelince yaşadıkları açmaz düştükleri durumu gösteriyor. İmralı’dan medet umar durumuna geldiler. İktidar, Demirtaş’a karşı Öcalan kartını kullaniyor. Beka söylemi ile başlayan seçim kampanyası #İmralı ile noktalandı. Hazin..." ifadelerini kullandı.

‘MHP NEDEN SESSİZ’

MHP'nin de yaşanan duruma sustuğunu söyleyen Portakal, "#MHP yöneticilerine gelince, ya bu senaryoyu AKP ile birlikte şekillendirip sesini çıkarmıyor ya da olan bitenden habersiz bize bu oyun nasıl oynandı sorusunun cevabını bulmaya çalışıyorlar. Sessizlik de kabullenmektir. Susuyorlar" paylaşımında bulundu.

Kaynak: Yeniçağ

Tepkiler Büyüyor: 'KİMDEN MEDET UMUYORSUNUZ'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
O Sandık Görevlileri Konuştu: ''CEZASI VAR DEDİLER'