Anasayfa
18 Ağustos 2022 ( 1495 izlenme )

Tunceli AKP 'İstifalar Başladı'

AKP Tunceli il örgütünde istifalar başladı.

AKP BAŞKAN ADAYI İSTİFA
Tunceli'de uzun yıllardır AKP içinde siyaset yapan en son il başkan yardımcılığı ile son yerel seçimlerde Tunceli Belediye Başkan Adayı olan Gökhan Arasan ve eski il başkan yardımcısı Orhan Çiçek AKP'den istifa ederek CHP'ye katıldı.

TÜRKİYE BATAKLIĞA SÜRÜKLENİYOR

AKP'den istifalara değinen CHP Tunceli İl Başkanı Ali Mustafa Çelik, “Bize katılan yeni arkadaşlarımız da AKP iktidarının artık Türkiye'yi bir bataklığa sürüklediğini, yönetemediğini, milleti perişan ettiğini ve genel başkanımızın çizdiği profilin, politikalarının, çözüm önerilerinin ülkemizin toplumsal barışı için çok önemli olduğunu gördükleri için CHP'ye katıldılar” dedi.

‘İL ÖRGÜTÜNDE İSTİFALAR BAŞLADI’
Haberi sosyal medya hesabından duyuran gazeteci Ferit Demir, şu ifadeleri kullandı: "AKP Tunceli İl Örgütü'nde istifalar başladı. Tunceli'de uzun yıllardır AKP içinde siyaset yapan en son İl başkan yardımcılığı ile son yerel seçimlerde Tunceli Belediye Başkan adayı olan Gökhan Arasan ve eski il başkan yardımcısı Orhan Çiçek AKP'den istifa ederek CHP'ye katıldılar."

Kaynak: Ajanslar/ Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AFAD 'Son Dakika Uyarı' Aldı İki Yüzlüğü Gitti Markete 'Sepet Şaşkın' Habertürk yazarından ÇARPICI İDDİA!.. Erdoğan Saftan Çıktı: 'MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'