Türkşen Lafı Esirgemedi 'Alçı Toz Duman'

19336 izlenme 07 Mayıs 2022
Reklamlar
Kardak kahramanı Emekli Albay Ali Türkşen, Lale Özan Arslan'ın sunduğu "25. Saat" isimli Youtube canlı yayınında Nagehan Alçı hakkında, “Alçı, şu anda uzaylılar dünyayı istila etse, antenlerini çıkarıp uzaylılarla anlaşabilecek bir kadın” yorumunu yaptı.

NE HAYIR GÖRDÜNÜZ ŞİMDİYE KADAR
Lale Özan Arslan’ın Youtube kanalına konuk olan Türkşen, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz gezisinde yanında bulunan Nagehan Alçı hakkında açıklamalarda bulundu. “Kendi çıkarları neredeyse, onun yanında durabilecek bir kadın” diye bahsettiği Alçı hakkında, “Bu kadından siz ne hayır gördünüz bu güne kadar?” ifadelerini kullandı.

LAF EBELİĞİ
Nagehan Alçı’nın “Laf ebeliğinden başka hiçbir şey yapmayan” biri olduğunu söyleyen Ali Türkşen’in açıklamaları şöyle:

‘UZAYLILAR GELSE ANTEN UZATIR ANLAŞIR’
“Bakın Nagehan Alçı kim, ben size söyleyeyim. Nagehan Alçı, şu anda dünyayı uzaylılar istila etse, antenlerini çıkarıp uzaylılarla anlaşabilecek bir kadın. Her dönemin kadını. Eğer kendi çıkarları neredeyse, onun yanında durabilecek bir kadın. Bu kadından siz ne hayır gördünüz bu güne kadar? Bugün televizyonlara çıktığında kime ne anlattı da ‘ne kadar doğru söylüyor, evet bu kadının fikirleri çok kıymetli’ diyecek bana bir fikrini söyleyin lütfen.”

‘BENZERLERİ DE VAR’
“Laf ebeliğinden başka hiçbir şey yapmayan, son derece ‘vırvır’ konuşan, içi boş, konuştukları boş, konuştukları beş para etmeyen bir kadın. Onun aynısının bir yaşlı modeli vardı. Kendisi cezaevinde yalvar yakar ‘ne olur beni çıkarın’ deyince, hiç konuşmuyor şimdi. Biz cezaevi hücrelerinde bu hanımefendilerin televizyon ekranlarında bizim için demediklerini bırakmadıkları programları izliyorduk. Bak ne oldu şimdi? Bir tanesinin sesi kesildi, hiç konuşmuyor şimdi. Cezaevi güzel değilmiş di mi Nazlı hanım?"

ALÇI İMAMOĞLU GEZİSİNDE
Öte yanda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 3 günlük Ramazan Bayramını Doğu Karadeniz'de geçirdi. Rize, Artvin ve Trabzon'a giden İmamoğlu'na bir grup gazeteci de eşlik etti. İmamoğlu'nun otobüsüyle geziyi takip eden gazeteciler arasında Nagehan Alçı ve Ertuğrul Özkök'ün de bulunması dikkat çekti.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İyi Ayar 'Yüzde 190' Bahçeli Duramıyor 'Silivri Gözdağı' CHP'den 'İttifak Açıklaması' Yıldırım'a Tepki: İSTANBUL’U KAYBETME KORKUSU SARINCA MI AKLINA GELDİ’