Anasayfa
24 Ocak 2023 ( 8580 izlenme )

Tv100.. 'Peş Peşe Paylaşım!

Televizyon yorumcusu Barış Yarkadaş ve Gürkan Hacır TV100'de ayrıldığını duyurdu.

‘KENDİ İSTEĞİMLE AYRILDIM’
Twitter hesabından açıklama yapan Yarkadaş, "Yaklaşık 4 yıldır programlarına katıldığım @tv100‘den kendi isteğimle ayrıldım. Dolayısıyla tv 100’deki yazılarıma da son verdim. Kanal yönetimine de bugüne dek verdikleri destek ve gösterdikleri güven için teşekkür ederim. @gurkanhacir" dedi.

GÜRKAN HACIR DA KENDİ İSTEĞİYLE
Hacır ise "Tam 3 yıldır ekranlarında yorumcu ve moderatör olarak görev yaptığım @tv100
televizyonundan kendi isteğimle ayrıldım. Kanal yönetimine gösterdikler güven ve destek için teşekkür ederim. @barisyarkadas" ifadesini kullandı.

SADAT SKANDALI
Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TV 100 ekranında 'Haftanın Panaroması' isimli programda Uğur Dündar'a konuk olmuş, program sırasında Kılıçdaroğlu'nun kapısının önüne giderek “paramiliter bir kuruluş olmakla” ve “seçim güvenliğini tehlikeye sokacak girişimlerde bulunmakla” suçladığı SADAT'ın reklamı yayınlanmıştı. Bunun üzerine Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından reklam çıktığı anın ekran görüntüsünü paylaşarak, "O az kalmış aklınızı alırım sizin, paramiliter artıkları, siz kimi tehdit ediyorsunuz!" ifadelerini kullanarak sert tepki göstermişti.

Kaynak: gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kim Bu 'Yalçın Tanfer' Özhaseki 'İktidarı Asla Bırakmamak Lazım' Peş Peşe: 'YENİ LİSTE GELİYOR... İşgal planı... 'SEVR NEDİR'