Ünlü Deprem Uzmanından 'Halka Çağrı'

753 izlenme03 Kasım 2020
Reklamlar
Deprem Bilimci Prof. Dr. Naci Görür, Habertürk canlı yayınında İzmir depremine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

‘HALK SEÇİM ZAMANI HESAP SORSUN’
Günboyu'nun haberine göre Naci Görür, “Bu acıyı, bu sefaleti yaşayan halk on beş gün sonra bunları unutmasın, demokratik yollarla can güvenliğini sağlamayanlardan hesap sorsun.” ifadelerini kullandı. Siyasilerin birbirlerine laf atmaktan başka bir şey yapmadığını ifade eden Görür, vatandaşın deprem konusunda siyasilerden destek istemeleri gerektiğini söyledi.

AKŞENER ‘BU BÖYLE GİTMEZ HESAP SORUN’

Öte yanda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugünkü grup toplantısında dikkat çeken ifadeler kullandı. İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik, Meral Akşener'in sözlerini Twitter hesabından paylaştı.

AKŞENER ‘SUSMAYACAĞIZ’

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik, "Milletimizin yaşadığı zorlukları gördükçe, sen keyifleniyor olabilirsin ama, benim uykularım kaçıyor. O yüzden yine söylüyorum; Milletimiz rahat bir nefes alana kadar susmayacağım, susmayacağız!" diyen Akşener'in sözlerini Twitter hesabından paylaştı.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bilim Kurulu Açıkladı 'Akıllar Karıştı' Allah Allah... 'KIRILAN FAY DEĞİL, AR DAMARI' Tarihi kanıt!.. 'Erdoğan ve İlker Başbuğ neden yan yana geldi' Öztrak 'Savcılar Göreve'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Metiner 'Arınç Her Yerde'