Vali 'Bir Hediye Ver Artık'

5954 izlenme 26 Mayıs 2020
Reklamlar
Rize’nin yerel televizyonu Çay TV’de yayınlanan Perspektif programında ilginç bir olay yaşandı.AKP İl Başkanı İshak Alim’in canlı yayın konuğu olduğu programda, programın sunucusu Hasan Yavuz Bakır, Rize Valisi Kemal Çeber’in gönderdiği bir mesajı okudu.Canlı yayında mesajı okuyan Bakır, Vali’nin AKP’li Başkandan hediye istediğini aktardı.

VALİ ‘AKP İL BAŞKANI ARTIK BİZE BİR HEDİYE VERİR, BEKLİYORUM’
Bakır, "Sayın valimizin bir mesajını okuyarak kapatmak istiyorum. Diyor ki: 'Sayın başkanımızdan artık pandemi bittikten sonra bir hediye bekliyorum. Mesela Umre seyahati olabilir. Rizeliler de şahit olsun. Özellikle bu ortamda konuşmak istedim' diyor. Bunu da iletmiş olalım" ifadelerini kullandı.

AKP: ‘VALİ DE BİZİ AĞIRLASIN’
AKP Rize İl Başkanı İshak Alim ise Vali'nin bu isteğine, "Tamam olabilir, çok güzel. Sayın valimizin de... Buradan hatırlatayım. Bütün Rize'deki siyasi il başkanlarımızla bizi ağırlayacağının sözü vardı. Onu hatırlatalım" şeklinde yanıt verdi.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Can alıcı soru... HAREKATIN ASIL HEDEFİ KİM? Sözü Esirgemedi 'İŞTE BURDA' 'ARINÇ VAKASI NEDİR' 'BAŞIMIZA BUNLAR GELECEKLER' dedi...