Vay Efendim Vay!.. 'Meclis'te Cümbüş'

2021 izlenme 18 Mayıs 2022
Reklamlar
"Ekonomi gözlerdeki ışıltıdır. Benim gözlerimdeki ışıltıyı arkadaşlarım görüyor" sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, AKP grup toplantısında milletvekillerini güldürdü.

GÜLDÜR GÜLDÜR NEBATİ
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, grup toplantısında AKP’li kadın milletvekilleriyle neşeli bir sohbet gerçekleştirdi. Güldür Güldür Show’daki kendi tiplemesini anlatırken kadın vekiller bakana alkışlarla destek verdi.

NEBATİ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
Güldür Güldür Show'un geçtiğimiz hafta sonu yayımlanan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'yle ilgili skeci büyük yankı uyandırmıştı. Sosyal medyada da gündem olan skeç ile ilgili Bakan Nebati de paylaşımda bulunmuş ve “Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim” ifadelerini kullanmıştı.

NEBATİ MISIR’A GİDİYOR
Öte yanda Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 1 Haziran'da Mısır'a gidecek. Bu ziyaret 2013'te gerçekleşen darbe sonrası ilişkilerin durma noktasına geldiği Mısır'a, yıllar sonra bakan düzeyinde gerçekleştirilen ilk ziyaret olacak.

Kaynak: Ajanslar/ Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Anketler Nasıl' dedi.. 'İnce Çileden Çıktı' 'AKP mi' Asla dedi.. Sosyal Medya Uçuyor' Kars'ta Durum Ağır!.. İş Değişti: 'DARBE BİLDİRİSİNİ BAKIN KİM DUYURMUŞ?