Vazgeç 'Bay Kemal'

7065 izlenme
Reklamlar
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu.

BAY KEMAL
Gündeme ilişkin açıklamaları sırasında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan Erdoğan, “Bay Kemal. Sen nerede dolaştığının farkında değilsin. Enerjide Avrupa, dünya ne alemde görmüyor musun?” dedi.

‘ÜLKE YÖNETİMİNE TALİP OLMAKTAN VAZGEÇ'
Erdoğan şöyle devam etti: “Belediyeleri ahlaksızlık, taciz, tecavüzle boğuşan partinin bu artışı takdir etmelerini beklemiyoruz. Ülke yönetimine talip olmaktan vazgeçmelerinin kendileri için daha iyi olacağını hatırlatmak istiyoruz.”

‘MEMURUMUZ DA İŞÇİMİZ DE MEMNUN’
Konuşmasında kamu işçisi ve memurların zam oranına ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, işçi ve memurların zam oranından memnun olduğunu savundu. Erdoğan, şunları söyledi: “Geçtiğimiz hafta sözleşmeleri yenilenen işçi ve memur ücretlerinde artışlar yaptık. Memurumuz da işçimiz de halden memnun. Enflasyonun yüzde 20’nin altında olduğu dönemde ortalama yüzde 30 civarında yaptığımız artışla yanlarında olduklarımızı ortaya koyduk.”

Kaynak: Ajanslar/ Tele 1

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Özdemir Taşı Koydu 'Kur Değişti' 'Yerli Otomobil Kayıp' Zincirleme Gidiyor 'Gör Bak İstersen Sor' Görüntüler Düştü 'HaberTürk İstifa'