Anasayfa
18 Ağustos 2022 ( 3405 izlenme )

Vekil Dava 'Ortalık Karıştı'

AKP Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, 2019 yılında evlendiği Ünsal Ban'a boşanma davası açtı.

NİKAHA ERDOĞAN DA KATILMIŞTI
AK Parti MKYK Üyesi ve Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, İstanbul’da düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çok sayıda davetlinin katıldığı törenle Prof. Dr. Ünsal Ban ile dünya evine girmişti. Nikahın ardından çifte mutluluk dileyip, damada da nasihatte bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kızımız sana emanet, o göre iyi bak” demişti.
Prof. Dr. Ünsal Ban, 2015 tarihinde yapılan genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmuştu.

‘BENDEN 50 MİLYON PARA İSTİYOR’

Prof. Ban, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Sevgili dostlar 2019 yılında evlilik yaptığım Zehra Taşkesenlioğlu tamamen yalan ve iftiralarla dolu bir dilekçe ile benden maddi 50 Milyon manevi 20 milyon para istemektedir. Kamuoyuna duyurulur… bundan sonra bende açık olmak zorundayım.. herşeyi yazma hakkım doğmuştur.

‘BAŞIMIZA BİR İŞ GELİRSE TAŞKESENLİOĞLU SORUMLUDUR’
“Tamamen yalan ve iftiralarla dolu olan bir boşanma dilekçesi, haysiyetimi, onurumu çiğnemiştir..Şunun bilinmesini isterim ki bundan sonra açıklayacağım bilgiler, dökümanlarla uğrayacağım ölüm tehditi, zararlardan tamamen Ali Fuat Taşkesenlioğlu ve zehra taşkesenlioğlu sorumludur.”

‘2.5 MİLYON DOLAR, YAKINDA VİDEOLAR GELİYOR’
“Zehra Taşkesenlioğlu evlenince bana 2.500.000$ vermiş. Nasıl vermiş nerede vermiş o kadar parası varmıymış muamma. Şirketimde o kadar para vardı diyor. Bakılacak kayıtlara ..madem o kadar parası varmış göreceğiz. YALAN YALAN YALAN YAZMAYCAKTINIZ" Yakında videolar, whatsupp yazışmaları ile beraberiz inşallah." Diyerek boşanma davası açan AKP’li vekil Taşkesenli oğluna tepki gösterdi.

Kaynak: Ajanslar/ Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SUUD KRALI İDDİASI ANKARA'YA DÜŞTÜ!.. Gül 'Çok Şükür Hasta Değilim' Akar Vazgeçmiyor 'Karar Bi Karar Daha' İfadeler Ortaya Çıktı 'Facia Kıl Payı'