Video Düştü.. 'Canlı Yayını Kestiler!

12444 izlenme 23 Kasım 2022
Reklamlar
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin Meclis grup toplantısında Erdoğan'ın geçmişte Sisi hakkında yaptığı konuşmalardan bir video kaydı izletti. Bu sırada Habertürk TV canlı yayını kesti. İYİ Parti Gençlik Kolları Erdoğan'ın Sisi hakkındaki sözlerini sosyal medyada paylaştı.

SİSİ TARTIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Katar'da 2022 FIFA Dünya Kupası'nın açılışı dolayısıyla liderlere verilen resepsiyonda, 2013'teki Mısır askeri darbesinden sonra iki ülke arasındaki ilişkileri kestiği ve hakkında "tiran", "katil", ve "darbeci" gibi ithamlarda bulunduğu Mısır Cumhurbaşkanı Abdülfettah esSisi ile el sıkışması tartışma yaratmıştı.

AKŞENER VİDEO İLE SESLENDİ
 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin Meclis grup toplantısında yaptığı konuşmada Erdoğan'ın Katar'da düzenlenen Dünya Kupası sırasında Sisi ile görüşmesine değindi.

YAYINI KESTİLER
Akşener "Mavi Vatan’daki çıkarlarımızın bile, yumuşatamadığı Sayın Erdoğan’ı, demek ki, futbol aşkı, pamuk gibi yapmış…Yakında Beşar Esad’la birlikte maça giderlerse şaşırmayın" dedi. Konuşması sırasında Erdoğan'ın geçmişte Sisi hakkında yaptığı konuşmalardan bir video kaydı izletti. Bu sırada Habertürk TV canlı yayını kesti, kanal konuyla ilgili kısım bittikten sonra konuşmanın canlı yayınına devam etti.

İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI VİDEOYU YAYINLADI
İYİ Parti Gençlik Kolları, Erdoğan'ın geçmişte Sisi hakkında yaptığı konuşmaları anımsatan o videoyu sosyal medyadan paylaştı. Paylaşıma "Duyduk ki ; Genel Başkanımız grup toplantımızda videomuzu yayınlarken bazı kanallar yayını kesmiş :) Buradan da ulaşabilirsiniz." notu düşüldü.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ÂKP İpi Çekti 'Sancak İhraç' CHP Paylaştı... DÜNYA İZLİYOR... Kuzu Çizgiyi AŞTI!.. Akın Başladı 'Sığınmacılar Kapıda'