Yeni Dönem 'Şehzade Geliyor'

22648 izlenme 17 Şubat 2021
Reklamlar
2. Abdülhamit'in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Sultanahmet'te kendisine 'şehzade' ilan eden fesli bir grup tarafından 'tören'le karşılandı.

‘SANKİ DİZİ FİLM’
AKP'nin özel önem verip her fırsatla övgüyle söz ettiği Osmanlı Padişahı 2. Abdülhamid'in torunları da saltanat dönemine özlemlerini 'uygulama'lı olarak göstermeye başladı. 4. kuşak torunu olan Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu'yla ilgili ortaya çıkan bir görüntü, son dönemde çekilen Osmanlı temalı tarih dizilerini aratmadı.

‘ŞEHZADE GELİYOR’
Görüntülerde, çakarlı araçlardan oluşan bir konvoy eşliğinde cipten inen Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu'nu "Yolun yolumuzdur şehzadem!" sloganları atan, ellerinde 'Devlet-i Aliyye Ocakları' yazılı pankartlar ve başlarında fes bulunan bir grup karşılıyor.Sultanahmet Meydanı'nda toplanan grup daha sonra Osmanoğlu'nun öncülüğünde Ayasofya'ya yürüyor.

Kaynak: gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tepki Çok Sert 'Millet Bıktı Sizden, Düşün Artık Yakamızdan' 'Namaz 5 Vakit Ahlak 24 Saat' dedi... Ahmet Hakan HOPLADI!.. 'ERZİNCAN'DA MUHTEŞEM OPERASYON' Video Müzik Jenerik 'Sosyal Medya Gündem'