Anasayfa
14 Ocak 2020 ( 3155 izlenme )

Yeni düzen: 'Zırh Üstüne Zırh'

AKP'li Ahmet Edip Uğur'un Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden ayrılmasının ardından yerine gelen AKP’li Zekai Kafaoğlu'nun ilk iş aracına ve odasına zırh kaplattığı ortaya çıktı.

MAKAM ARACINA VE MAKAM ODASINA ZIRH

AKP’li Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Edip Uğur olaylı bir şekilde görevinden alınmasının ardından, yerine Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu seçilmişti. 2017 yılının Kasım ayında göreve gelen başkan toplam 16 ay Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yaptı. Makama oturan Kafaoğlu’nun ilk icraatlarından birinin makam odası ve makam aracına zırh yaptırdığı ortaya çıktı.

İHALEYE TEK ŞİRKET GİRDİ VE KAZANDI: 173 BİN LİRA

Yeni başkan Zekai Kafaoğlu kasım ayında göreve geldikten beş ay sonra “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Makam Odası ve Makam Aracının Zırhlama Hizmet Alımı” ihalesine çıkıldı. Haziran ayında ihale sonuçlandı. İhaleye katılan tek şirket olan “Oset Savunma Sanayi Zırh Teknolojileri Anonim Şirketi” 173 bin TL teklifle kazanan firma oldu. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne işin maliyeti ise 221 bin 166 TL 66 kuruş olarak kayda geçti.

Kaynak:Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Merkez Bankası Açıkladı' Diyanet: 'Geri Dönün' Pusulayı Şaşırtan Anlaşma 'Fulbright' Kadıköy'den Öyle Bir Slogan Yükseldi ki... ANKARA SALLANIYOR...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Skandal Hakime JET KARAR!..