Yıldırım Opera'da!.. SÜRPRİZ BÜYÜK!..

949 izlenme16 Mayıs 2019
Reklamlar
Bu akşam Haliç Kongre Merkezi'ndeki Yeniden Doğuş operasını izlemeye gelen Binali Yıldırım tepkiyle karşılaştı. Operayı izlemeye gelenler Binali Yıldırım’ı görünce, "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" ve “Her şey çok güzel olacak” tezahüratı yaptı. İşte o anlar…

ERDOĞAN ‘HER ŞEY ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK DEMİŞTİ

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beyoğlu'ndaki İstiklal Caddesi'nde tarihi tramvayda ilerlerken dışarıdan kendisine "Her şey çok güzel olacak" diye bağıran bir vatandaşa "Daha güzel olacak" yanıtını verdi. Yaşanan bu olay Erdoğan'ın sosyal medya hesabından paylaşıldı ve bu slogan Ekrem İmamoğlu’nu hatırlattı.

İMAMOĞLU: ‘HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK’

YSK’nın İstanbul’daki seçimleri iptal etmesinin ardından 31 Mart’ta İBB Başkanı seçilen ve mazbatası geri alınan Ekrem İmamoğlu’na özellikle sosyal medyadan ‘Her şey çok güzel olacak’ etiketiyle destek yağmıştı.

Her şey çok güzel olacak sloganı ise İmamoğlu’nun İstanbul’da otobüsle halkı selamladığı sırada Berkay adındaki bir çocuk tarafından dile getirilmişti. İmamoğlu’na ‘Ekrem abi! Her şey çok güzel olacak abi!’ diyerek seslenen Berkay’ın bu sözleri İmamoğlu’nu destekleyenlerin sloganı haline gelmişti.

ERDOĞAN: ‘HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstiklal Caddesi’nde tarihi tramvay ile yolculuk ederken benzer bir durum yaşandı ve dışarıdan bir vatandaş Erdoğan’a “Başkanım her şey çok güzel olacak” diye seslendi. Erdoğan ise vatandaşa “Daha güzel olacak” diye yanıt verdi.

DEVLET BAHÇELİ'YE TERS KÖŞE

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri YSK tarafından iptal edilen Ekrem İmamoğlu'na destek için başlatılan “Her şey çok güzel olacak” sloganını hedef almıştı. Bahçeli, Ekrem İmamoğlu'na destek için başlatılan 'Her şey çok güzel olacak' kampanyasını hedef almış ve "Her şey çok güzel olacak diyen FETÖ'cüler, PKK'lılar var" demişti.

Bu arada görüntüler sonrası Erdoğan’ın Ekrem İmamoğlu’ndan esinlendiği yorumları yapıldı. Bazı kullanıcıların yaptığı yorum ise şöyle;’ adamın mazbatasını aldınız, bari sloganını çalmayın’.

Kaynak: Sözcü/ odatv

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Okudu, güldü... 'BU ÇAMUR BİZE YAPIŞMAZ' Felaket Senaryosu: 'Büyük Buhran' 'İstanbul'da Deprem' Portakal duyurdu: 'AKP'den İkili Oyun'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İş Tamam 'Dev İhale'